BLOG NFL BAD BEATS: Αουτσάιντερ, τα όβερ γίνονται για παίκτες

Ο στρατηγός των Baltimore Ravens, Tyler Huntley, δεξιά, χαϊδεύει την μπάλα καθώς τη διώχνει ο Ci ... Ο τερματοφύλακας των Baltimore Ravens, Tyler Huntley, δεξιά, πετάει την μπάλα καθώς την απορρίπτει ο linebacker του Cincinnati Bengals, Logan Wilson (55) στο δεύτερο μισό ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ NFL στο Σινσινάτι, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023. Ο Σαμ Χάμπαρντ του Bengals ανέκτησε το χτύπημα και το έτρεξε πίσω για ένα touchdown. (AP Photo/Joshua A. Bickel)  Ο στρατηγός των Μπάφαλο Μπιλς, Τζος Άλεν, κάνει ζέσταμα πριν από έναν αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ NFL με μπαλαντέρ εναντίον των Μαϊάμι Ντόλφινς, την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, Νέα Υόρκη (AP Photo/Jeffrey T. Barnes)  Ο στρατηγός των Miami Dolphins, Skylar Thompson, κάνει προθέρμανση πριν από έναν αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ του NFL, Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, N.Y. (AP Photo/Adrian Kraus)  Ένας οπαδός πέφτει πάνω σε ένα τραπέζι ενώ έκανε ουρά πριν από έναν αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ NFL μπαλαντέρ μεταξύ των Buffalo Bills και των Miami Dolphins, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, N.Y. (AP Photo/Joshua Bessex)  Ο πλατύς δέκτης Buffalo Bills Stefon Diggs κυματίζει ενώ προθερμαίνεται πριν από έναν αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ NFL με μπαλαντέρ εναντίον των Miami Dolphins, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, N.Y. (AP Photo/Jeffrey T. Barnes)  Ο ευρυγώνιος δέκτης Miami Dolphins Tyreek Hill (10) προθερμαίνεται πριν από έναν αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ NFL με μπαλαντέρ εναντίον των Buffalo Bills, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, N.Y. (AP Photo/Adrian Kraus)  Ο στρατηγός των Μπάφαλο Μπιλς, Τζος Άλεν (17) ξεφεύγει από το αμυντικό τάκλιν των Μαϊάμι Ντόλφινς, Ζακ Σίλερ (92), αριστερά, κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ για μπαλαντέρ NFL, Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, N.Y. (AP Photo/Adrian Kraus)  Ο πλατύς δέκτης Buffalo Bills, Stefon Diggs, δεξιά, παίρνει ένα πέρασμα μπροστά από τον κόρνερ των Miami Dolphins, Xavien Howard (25) κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι-οφ μπαλαντέρ NFL, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, N.Y. (AP Photo/Joshua Bessex)  Ο Ντόσον Νοξ (88) των Μπάφαλο Μπιλς και ο Κουίντιν Μόρις (85) πανηγυρίζουν μετά από ένα άγγιγμα κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου μπαλαντέρ NFL την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park της Νέας Υόρκης. (AP Photo/Matt Durisko)  Ο στρατηγός των Miami Dolphins, Skylar Thompson (19) καταρρίπτεται από το αμυντικό άκρο των Buffalo Bills, Boogie Basham (55) κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ του NFL, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, N.Y. (AP Φωτογραφία/Adrian Kraus)  Ο αμυντικός της γραμμής των Buffalo Bills, Matt Milano (58) αντιδρά κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ του NFL εναντίον των Miami Dolphins, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, N.Y. (AP Photo/Jeffrey T. Barnes)  Ο κόρνερ των Miami Dolphins, Xavien Howard (25), δεξιά, κόβει μια πάσα που προοριζόταν για τον ευρυγώνιο δέκτη του Buffalo Bills, John Brown (16) κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ για μπαλαντέρ NFL, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park , N.Y. (AP Photo/Jeffrey T. Barnes)  Ο κόρνερ του Μπάφαλο Μπιλς, ο Κέιρ Έλαμ (24), σέντερ, πανηγυρίζει μετά την αναχαίτισή του κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ του NFL εναντίον των Μαϊάμι Ντόλφινς, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, Νέα Υόρκη (AP Photo/ Τζέφρι Τ. Μπαρνς)  Ο Mike Gesicki (88) στα αριστερά του Miami Dolphins πανηγυρίζει μετά το άγγιγμά του κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ του NFL εναντίον των Buffalo Bills, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στο Orchard Park, N.Y. (AP Photo /Adrian Kraus)  ' Kirk Cousins thorws during the first half of an NFL wild card football game ... Ο Kirk Cousins ​​των Μινεσότα Βίκινγκς εκτινάσσεται κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου με μπαλαντέρ NFL εναντίον των New York Giants την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στη Μινεάπολη. (AP Photo/Abbie Parr)  ' Daniel Jones tries to get away from Minnesota Vikings' Patrick Peterson during ... Ο Daniel Jones των New York Giants προσπαθεί να ξεφύγει από τον Patrick Peterson των Minnesota Vikings κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου μπαλαντέρ NFL την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στη Μινεάπολη. (AP Photo/Charlie Neibergall)  ' Isaiah Hodgins catches a pass between Minnesota Vikings' Chandon Sullivan and ... Ο Isaiah Hodgins των New York Giants παίρνει ένα πέρασμα μεταξύ του Chandon Sullivan των Minnesota Vikings και του Duke Shelley κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου μπαλαντέρ NFL την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στη Μινεάπολη. (AP Photo/Charlie Neibergall)  ' T.J. Hockenson runs from New York Giants' Tony Jefferson after a reception d ... T.J. των Minnesota Vikings. Ο Hockenson τρέχει από τον Tony Jefferson των New York Giants μετά από μια δεξίωση κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου μπαλαντέρ NFL την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στη Μινεάπολη. (AP Photo/Charlie Neibergall)  ' Eric Kendricks breaks up a pass intended for New York Giants' Lawrence Cager ... Ο Έρικ Κέντρικς του Μινεσότα Βίκινγκς διαλύει μια πάσα που προοριζόταν για τον Λόρενς Κέιγκερ των Νιου Γιάγκαντς κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου μπαλαντέρ NFL την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στη Μινεάπολη. (AP Photo/Bruce Kluckhohn)  ' Harrison Phillips tries to stop New York Giants' Daniel Jones during the fir ... Ο Χάρισον Φίλιπς των Minnesota Vikings προσπαθεί να σταματήσει τον Daniel Jones των New York Giants κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου μπαλαντέρ NFL την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στη Μινεάπολη. (AP Photo/Bruce Kluckhohn)  ' Xavier McKinney breaks up a pass intended for Minnesota Vikings' Justin Jeffer ... Ο Xavier McKinney των New York Giants μοιράζει μια πάσα που προοριζόταν για τον Justin Jefferson των Minnesota Vikings κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου μπαλαντέρ NFL την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στη Μινεάπολη. (AP Photo/Bruce Kluckhohn)  ' T.J. Hockenson is hit by New York Giants' Julian Love after catchiong a pass ... T.J των Minnesota Vikings. Ο Χόκενσον χτυπιέται από τον Τζούλιαν Λαβ των Νιου Γιορκ Τζάιντς αφού πέτυχε μια πάσα για ένα πρώτο τέρμα κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα ποδοσφαίρου μπαλαντέρ NFL την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στη Μινεάπολη. (AP Photo/Charlie Neibergall)  ' Jaylon Smith celebrates after an NFL wild card football game against the Minne ... Ο Τζέιλον Σμιθ των New York Giants γιορτάζει μετά από έναν αγώνα ποδοσφαίρου με μπαλαντέρ NFL εναντίον των Minnesota Vikings την Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023, στη Μινεάπολη. Οι Γίγαντες κέρδισαν με 31-24. (AP Photo/Abbie Parr)  Ο στρατηγός του Σινσινάτι Μπένγκαλς, Τζο Μπάροου, προθερμαίνεται πριν από έναν αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ του NFL εναντίον των Baltimore Ravens στο Σινσινάτι, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023. (AP Photo/Jeff Dean)  Ο Τζο Μίξον (28) τρέχει με τη μπάλα καθώς ο Κάιλ Χάμιλτον (14) αμύνεται στο πρώτο ημίχρονο ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ του NFL στο Σινσινάτι, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023. (Φωτογραφία AP / Ντάρον Κάμινγκς)  Ο κόρνερ των Baltimore Ravens, Marcus Peters (24) μοιράζει μια πάσα που προοριζόταν για τον ευρυγώνιο δέκτη του Cincinnati Bengals, Tee Higgins (85) στο πρώτο ημίχρονο ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ του NFL στο Σινσινάτι, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023. (AP Photo / Ντάρον Κάμινγκς)  Ο κόρνερ του Baltimore Ravens Marcus Peters αντιδρά στη διάσπαση μιας πάσας που προοριζόταν για τον ευρυγώνιο δέκτη του Cincinnati Bengals, Tee Higgins, στην τελική ζώνη στο πρώτο μισό ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ NFL μπαλαντέρ στο Σινσινάτι, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023. (AP Photo /Τζεφ Ντιν)  'Marr Chase celebrates a first down in the first half of an ... Ο ευρυγώνιος δέκτης Cincinnati Bengals Ja'Marr Chase γιορτάζει την πρώτη πτώση στο πρώτο μισό ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι-οφ του NFL εναντίον των Baltimore Ravens στο Σινσινάτι, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023. (AP Photo/Darron Cummings)  Ο Josh Oliver (84) του Baltimore Ravens παίρνει μια πάσα στο πρώτο μισό ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ NFL με μπαλαντέρ εναντίον των Cincinnati Bengals στο Σινσινάτι, Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023. (AP Photo/Darron Cummings)  Το σφιχτό άκρο του Σινσινάτι Μπένγκαλς, ο Χάιντεν Χερστ, μπροστά, σταμάτησε λίγο από τη γραμμή του τέρματος από την ασφάλεια των Baltimore Ravens, Chuck Clark στο δεύτερο ημίχρονο ενός αγώνα ποδοσφαίρου πλέι οφ του NFL στο Σινσινάτι, Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2023. (AP Photo/ Joshua A. Bickel)

Καλώς ήρθατε στη δεύτερη μέρα των πλέι οφ μπαλαντέρ του NFL.

Οι Buffalo Bills φιλοξενούν τους Miami Dolphins στο πρώτο παιχνίδι, ακολουθούμενοι από τους New York Giants στο Minnesota Vikings. Οι Baltimore Ravens επισκέπτονται το Cincinnati Bengals στο νυχτερινό παιχνίδι.

Ανανεώστε αυτό το ιστολόγιο σε όλους τους αγώνες για να παρακολουθείτε τα κακά beats, την κίνηση στη γραμμή στοιχημάτων ζωντανών στοιχημάτων, τα στοιχήματα ημιχρόνου και πολλά άλλα.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ

Ωροσκόπιο Σκορπιός Νοέμβριος 2015

8:30 μ.μ.: Αυτά για σήμερα. Οι Underdogs πήγαν 2-0-1 ενάντια στο spread και οι New York Giants κέρδισαν τους Minnesota Vikings ως +130 αουτσάιντερ. Τα σύνολα πέρασαν με 3-0 στο over.

8:25 μ.μ.: Αυτά είναι τα αποτελέσματα των στοιχημάτων από τους σημερινούς αγώνες:

— Bengals 24, Ravens 17 (στο Σινσινάτι)

Νικητές πλήρους παιχνιδιού: pushed Bengals -7, πάνω από 40, Bengals -410 ML

Νικητές πρώτου ημιχρόνου: Ravens +5½, under 20 (Ravens 10-9)

Νικητές δεύτερου ημιχρόνου: Bengals -4, πάνω από 20 (Bengals 15-7)

Γιάρδες ανά παιχνίδι: Ravens 5,5, Bengals 4,3 (οι Ravens προηγούνται 364-234 στο σύνολο των γιάρδων)

Ανατροπές: Bengals +1 (2-1)

Μεγαλύτερο προβάδισμα: Ravens 10-9; Bengals 9-0

— Giants 31, Vikings 24 (στη Μινεσότα)

Νικητές πλήρους παιχνιδιού: Giants +2½, άνω των 48, Giants +130 ML

Νικητές πρώτου ημιχρόνου: Giants +1, πάνω από 23½ (Giants 17-14)

Νικητές δευτέρου ημιχρόνου: Giants +½, 24 συνολικά ωθημένοι (Giants 14-10)

Γιάρδες ανά παιχνίδι: Giants 6,3, Vikings 5,9 (οι Giants προηγούνται 431-332 στο σύνολο των γιάρδων)

Ανατροπές: Ζυγός (0-0)

Μεγαλύτερο προβάδισμα: Giants 24-14; Βίκινγκς 7-0

— Bills 34, Dolphins 31 (στο Buffalo)

Νικητές πλήρους παιχνιδιού: Dolphins +13½, πάνω από 44½, Bills -1400 ML

Νικητές πρώτου ημιχρόνου: Dolphins +9½, πάνω από 23 (Bills 20-17)

Νικητές δευτέρου ημιχρόνου: Dolphins +7½, πάνω από 23½ (ισόπαλοι 14-14)

Γιάρδες ανά παιχνίδι: Dolphins 3,3, Bills 5,9 (οι λογαριασμοί προηγούνται 423-231 στο σύνολο των γιάρδων)

Ανατροπές: Δελφίνια +1 (3-2)

Μεγαλύτερο προβάδισμα: Dolphins 24-20; Λογαριασμοί 17-0

8:17 μ.μ.: ΤΕΛΙΚΟΣ: Bengals 24, Ravens 17. Οι Bengals οδήγησαν την άμυνά τους στο τέταρτο δεκάλεπτο για τη συνεχόμενη νίκη. Η διαφορά κλεισίματος Bengals -7 ώθησε και το παιχνίδι ξεπέρασε το σύνολο των 40.

8:02 μ.μ.: Οι Ravens καταλαμβάνουν την επικράτεια με κάτι περισσότερο από 3 λεπτά. Οι Bengals είναι -700 στη ζωντανή γραμμή, Ravens +475.

7:35 μ.μ.: Αυτό στέλνει το παιχνίδι πάνω από το σύνολο των 40. Επίσης, θα υπάρχουν αμυντικά ή ειδικές ομάδες TD (ναι +270) prop hits.

7:34 μ.μ.: Τι τροπή των γεγονότων. Ο Τάιλερ Χάντλεϊ σκάβει στη γραμμή του τέρματος και ο Σαμ Χάμπαρντ το επιστρέφει 98 γιάρδες για ένα άγγιγμα του Bengals. Οι Βεγγάλης προηγούνται με 24-17 με 11:39 να απομένουν για το τέταρτο δεκάλεπτο. Οι Bengals είναι -650 στη ζωντανή γραμμή (Ravens +525), συνολικά 49½.

7:24 μ.μ.: ΤΕΛΟΣ Γ' ΤΡΙΜΗΝΟΥ. Ravens 17, Bengals 17. Οι Bengals είναι -160 στη ζωντανή γραμμή (Ravens +130), σύνολο 43½.

7:17 μ.μ.: Μεγαλύτερες επιτυχίες TD πάνω από 37½ γιάρδες. Επίσης, ο Demarcus Robinson πάνω από 26½ γιάρδες υποδοχής.

7:14 μ.μ.: Ο Tyler Huntley χτυπά τον Demarcus Robinson για ένα touchdown 41 γιάρδων και οι Ravens είναι ισόπαλοι 17-17 με τους Bengals στα τέλη του τρίτου δεκαλέπτου. Οι Bengals είναι -230 στη ζωντανή γραμμή (Ravens +185), συνολικά 46½.

7:05 μ.μ.: Ο Τζο Μπάροου μπαίνει κρυφά στην τελική ζώνη και οι Βεγγάλης προηγούνται των Ravens με 17-10 μετά τη μετατροπή δύο πόντων στον Tee Higgins με 5:02 να απομένουν για το τρίτο δεκάλεπτο. Οι Bengals είναι -700 στη ζωντανή γραμμή (Ravens +475), συνολικά 40½.

7:04 μ.μ.: Ο Hayden Hurst οποιαδήποτε στιγμή Οι παίκτες του στοιχήματος TD έχουν συντριβεί τις ελπίδες τους από την αναθεώρηση βίντεο.

6:55 μ.μ.: Ο Ja'Marr Chase κάνει πάνω από 6½ δεξιώσεις στο σκηνικό του.

6:46 μ.μ.: Το δεύτερο ημίχρονο βρίσκεται σε εξέλιξη.

6:38 μ.μ.: Γραμμή δεύτερου ημιχρόνου: Bengals -4, σύνολο 20.

6:33 μ.μ.: ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ravens 10, Bengals 9. Νικητές πρώτου ημιχρόνου: Ravens +5½, κάτω των 20. Οι αουτσάιντερ κατείχαν το δεύτερο δεκάλεπτο και κέρδισαν την απόλυτη κάλυψη για το σύντομο γκολ του Τζάστιν Τάκερ στα τελευταία δευτερόλεπτα του ημιχρόνου.

6:12 μ.μ.: Αυτό ήταν ένα δυνατό χτύπημα από τον Kyle Hamilton. Και οι Ravens ανακτούν το ψάξιμο. Οι Bengals είναι -210 στη ζωντανή γραμμή (Ravens +170), συνολικά 40½.

6:03 μ.μ.: J.K. Ο Ντόμπινς απλώνει τη μπάλα κατά μήκος της γραμμής του τέρματος στο τέλος μιας υποδοχής 2 γιάρδων. Οι Ravens ακολουθούν τους Bengals με 9-7 με 4:53 να απομένουν μετά από μια διαδρομή 17 παιχνιδιών που κατατρώει περισσότερα από 10 λεπτά του δεύτερου δεκαλέπτου. Οι Bengals είναι -380 στη ζωντανή γραμμή (Ravens +290), συνολικά 40½.

5:53 μ.μ.: Ας ελπίσουμε ότι αυτός ο παίκτης του στοιχήματος εξαργύρωσε.

5:48 μ.μ.: Ο Ja'Marr Chase ήταν +550 για να πετύχει το πρώτο touchdown του παιχνιδιού. Ο Chase ήταν -105 για να σκοράρει οποιαδήποτε στιγμή TD.

5:46 μ.μ.: Ο Ja'Marr Chase κάθεται στη μέση του γηπέδου και ο Joe Burrow τον βρίσκει. Είναι ένα touchdown 7 γιάρδων και οι Βεγγάλης προηγούνται με 9-0 μετά την απώλεια του επιπλέον πόντου. Οι Bengals είναι -800 στη ζωντανή γραμμή (Ravens +525), συνολικά 38½.

5:43 μ.μ.: ΤΕΛΟΣ Α' ΤΡΙΜΗΝΟΥ. Bengals 3, Ravens 0. Νικητές πρώτου δεκαλέπτου: Bengals -2½, under 7½.

5:32 μ.μ.: Οι Bengals αναγκάζουν την πρώτη ανατροπή και αναλαμβάνουν κοντά στη μεσαία γραμμή. Οι Bengals είναι -500 στη ζωντανή γραμμή (Ravens +375), spread -10½, συνολικά 39½.

5:25 μ.μ.: Η άμυνα των Ravens σκληραίνει και οι Bengals παίρνουν ένα γκολ 39 υάρδων από τον Evan McPherson για να προηγηθούν με 3-0 με 8:22 να απομένουν για το πρώτο τέταρτο. Οι Bengals είναι -350 στη ζωντανή γραμμή (Ravens +270), συνολικά 38½.

5:15 μ.μ.: Οι Ravens and Bengals πρόκειται να ξεκινήσουν στο Σινσινάτι.

τρομαγμένο πρόγραμμα στο Λας Βέγκας

5:10 μ.μ.: Οι Bengals έπεσαν στο -7 στο Westgate SuperBook.

5:00 μμ.: Το αποψινό παιχνίδι:

— Ravens (+350) στο Bengals (-7½, 40, -420), 5:15 μ.μ.

4:55 μ.μ.: Εδώ είναι μερικά από τα στηρίγματα που θα παρακολουθήσουμε για το αποψινό παιχνίδι Ravens-Bengals:

Σύνολο ομάδων: Ravens 14½, Bengals 24½ (κάτω από -120).

Εναλλακτικά spread point: Ravens -3½ (+500), +14½ (-240); Bengals +3½ (-700), -14½ (+200).

Γενικά στηρίγματα: Το πρώτο σκορ θα είναι ένα touchdown (ναι -150/όχι +130). μεγαλύτερο προβάδισμα 14½ πόντοι (κάτω από -120); μεγαλύτερη διάρκεια TD 37½ γιάρδες. Θα υπάρξει γκολ στο πρώτο τέταρτο (ναι άρτιο/όχι -120); θα πάει το παιχνίδι στην παράταση (ναι +1.400/όχι -4.000); θα υπάρχει αμυντική ή ειδική ομάδα TD (ναι +270/όχι -330); θα υπάρξει επιτυχής μετατροπή 2 σημείων (ναι +400/όχι -500); θα πετύχουν και οι δύο ομάδες τέρματα 33 γιάρδων και άνω (ναι ζυγά/όχι -120); Θα υπάρξει αλλαγή διαφοράς στο τέταρτο τρίμηνο (ναι +400/όχι -500); Κάθε ομάδα θα σκοράρει τρεις συνεχόμενες φορές (ναι -220/όχι +190). Θα υπάρξει σκορ στο τελευταίο δίλεπτο του πρώτου ημιχρόνου (ναι -270/όχι +230); το παιχνίδι θα είναι ξανά ισόπαλο μετά το 0-0 (ναι +155/όχι -175).

Ravens props: J.K. Dobbins 62½ ορμώντας γιάρδες, θα σκοράρει TD (ναι +200/όχι -240). DeMarcus Robinson 26½ γιάρδες υποδοχής; Ο Mark Andrews 53½ γιάρδες λήψης, θα σημειώσει TD (ναι +320/όχι -380). Τζάστιν Τάκερ 5½ πόντους λακτίσματος (πάνω από -170).

Bengals props: Joe Burrow 24½ ολοκληρώσεις, 36½ προσπάθειες, 269½ passing γιάρδες, μεγαλύτερη ολοκλήρωση 37½ γιάρδες, 1½ TD πάσες (πάνω από -210), θα ρίξει ένα κόψιμο (ναι/όχι -110); Ο Joe Mixon 81½ rushing+receiving γιάρδες, θα σημειώσει TD (ναι -115/όχι -105). Ο Ja'Marr Chase 80½ γιάρδες λήψης, 6½ δεξιώσεις (κάτω από -120), θα σημειώσει TD (ναι -105/όχι -115). Tee Higgins 60½ γιάρδες υποδοχής; Tyler Boyd 34½ γιάρδες υποδοχής; Evan McPherson 7½ πόντους λακτίσματος.

4:48 μ.μ.: ΤΕΛΙΚΟΣ: Giants 31, Vikings 24. Ο Daniel Jones εκτόξευσε για 301 γιάρδες και δύο σκορ, και ο Saquon Barkley πρόσθεσε δύο βιαστικά TD για να βοηθήσει τους αουτσάιντερ με +130 χρήματα να κερδίσουν την απόλυτη ανατροπή. Το παιχνίδι ξεπέρασε το σύνολο των 48.

4:46 μ.μ.: Οι Γίγαντες παίρνουν την τέταρτη πτώση και βρίσκονται στα πρόθυρα της ανατροπής.

4:38 μ.μ.: Οι Βίκινγκς παίρνουν μια αναβολή κατά την πτώση από τον Ντάριους Σλέιτον. Απομένουν 2:56 και οι Giants είναι -500 στη ζωντανή γραμμή (Vikings +375).

4:18 μ.μ.: Ο Saquon Barkley μπαίνει στην τελική ζώνη από 2 γιάρδες μακριά και οι Giants προηγούνται των Vikings με 31-24 με 7:47 να απομένουν για το τέταρτο δεκάλεπτο. Το over είναι μέσα. Οι Giants είναι -350 στη ζωντανή γραμμή (Vikings +270), συνολικά 64½.

4:12 μ.μ.: Ο Ντάνιελ Τζόουνς πάνω από 242 ½ περαστικές γιάρδες σκηνικά χτυπήματα.

4:04 μ.μ.: Δαπανηρό πέναλτι για τους Βίκινγκς και συμβιβάζονται με το γκολ της ισοφάρισης του Γκρεγκ Τζόζεφ. Vikings 24, Giants 24 με 12:34 να απομένουν. Οι Vikings είναι -120 στη ζωντανή γραμμή (Giants -110), συνολικά 59½.

3:56 μ.μ.: ΤΕΛΟΣ Γ' ΤΡΙΜΗΝΟΥ. Giants 24, Vikings 21. Οι Vikings είναι -170 στη ζωντανή γραμμή (Giants +140), συνολικά 62.

3:38 μ.μ.: Ο Kirk Cousins ​​πάνω από 1½ TD περνά σκηνικά επιτυχίες.

3:37 μ.μ.: Εμπρός και πίσω πάμε. Ο Ίρβ Σμιθ Τζούνιορ με την υποδοχή του touchdown στα 3 γιάρδα και οι Βίκινγκς ακολουθούν τώρα τους Γίγαντες με 24-21 στα μέσα του τρίτου δεκαλέπτου. Οι Giants είναι -145 στη ζωντανή γραμμή (Vikings +115), συνολικά 64½.

3:26 μ.μ.: Υπέροχο ψεύτικο παιχνίδι από τον Daniel Jones και ο Daniel Bellinger μένει ορθάνοιχτος για μια δεξίωση touchdown 8 γιάρδων. Οι Giants προηγούνται των Vikings με 24-14 στις αρχές του τρίτου δεκαλέπτου και -320 στη ζωντανή γραμμή (Vikings +250), σύνολο 60½.

3:21 μ.μ.: Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε. Οι Γίγαντες παίρνουν την μπάλα.

3:12 μ.μ.: Γραμμή δεύτερου ημιχρόνου: Vikings -½, σύνολο 24.

3:08 μ.μ.: ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Giants 17, Vikings 14. Νικητές πρώτου ημιχρόνου: Giants +1, πάνω από 23½. Ο Ντάνιελ Τζόουνς αντιπροσώπευε περισσότερα από 200 γιάρδες συνολικής επίθεσης και οι αουτσάιντερ κέρδισαν την απόλυτη κάλυψη.

3 μ.μ.: Οι Βίκινγκς κατεβαίνουν στο γήπεδο πριν από το ημίχρονο και ο K.J. Οι δεξιώσεις touchdown 9 υάρδων του Osborn το ολοκληρώνουν. Οι Vikings ακολουθούν τους Giants με 17-14 με 45 δευτερόλεπτα να απομένουν. Οι Giants είναι -145 στη ζωντανή γραμμή (Vikings +115), συνολικά 56½.

2:55 μ.μ.: Προειδοποίηση δύο λεπτών ήδη. Αυτό το παιχνίδι αναπληρώνει εκείνο το άνοιγμα που διήρκεσε σχεδόν τέσσερις ώρες.

2:49 μ.μ.: Οι Γίγαντες μασούν σχεδόν 11 λεπτά και παίρνουν ένα γκολ στο γήπεδο για να ανέβουν με 17-7 επί των Βίκινγκς με 3:25 να απομένουν μέχρι το ημίχρονο. Οι Giants είναι -250 στη ζωντανή γραμμή (Vikings +200), συνολικά 51½.

2:39 μ.μ.: Ο Ντάνιελ Τζόουνς ξεπέρασε τις 40½ γυάρδες στο σκηνικό του.

2:27 μ.μ.: ΤΕΛΟΣ Α' ΤΡΙΜΗΝΟΥ. Giants 14, Vikings 7. Νικητές πρώτου δεκαλέπτου: Giants +½, πάνω από 9½.

2:21 μ.μ.: Έμοιαζε με λανθασμένη εκκίνηση, αλλά χωρίς κλήση και ο Isaiah Hodgins σηκώνει στην υποδοχή TD 14 γιάρδων από τον Daniel Jones. Οι Giants προηγούνται των Vikings με 14-7 με 1:03 να απομένει για το πρώτο δεκάλεπτο. Οι Giants είναι -170 στη ζωντανή γραμμή (Vikings +140), συνολικά 58½.

πώς να εγκαταστήσετε ένα νεροχύτη βάθρου

2:19 μ.μ.: Η μεγαλύτερη ολοκλήρωση του Ντάνιελ Τζόουνς πάνω από 36 ½ γιάρδες χτυπά με τα 47 γιάρδα του Ντάριους Σλέιτον.

2:09 μ.μ.: Ο Saquon Barkley παίρνει το γήπεδο και πηγαίνει 28 γιάρδες για να σκοράρει. Οι Vikings and Giants είναι ισόπαλοι 7-7 με 5:11 να απομένουν για το πρώτο δεκάλεπτο. Οι Vikings είναι -130 στη ζωντανή γραμμή (Giants ακόμη), spread -2½, σύνολο 54½.

2:03 μ.μ.: Ο Kirk Cousins ​​ήταν 50-1 για να σκοράρει το πρώτο touchdown του αγώνα.

1:54 μ.μ.: ΤΕΛΙΚΟ: Bills 34, Dolphins 31. Οι Bills έχασαν νωρίς διψήφιο προβάδισμα και δεν κάλυπταν ως φαβορί 13½ πόντων. Το παιχνίδι ξεπέρασε το σύνολο των 44½.

1:51 μ.μ.: Οι Γίγαντες και οι Βίκινγκς βρίσκονται σε εξέλιξη στη Μινεσότα.

1:38 μ.μ.: Το απογευματινό παιχνίδι:

— Giants (+130) στο Vikings (-2½, 48, -150), 1:50 μ.μ.

Εδώ είναι μερικά από τα στηρίγματα που θα παρακολουθήσουμε σήμερα για το παιχνίδι Giants-Vikings:

Σύνολο ομάδων: Giants 23½, Vikings 24½ (πάνω από -120).

Εναλλακτικά spread point: Giants -3½ (+200), +7½ (-265); Βίκινγκς +3½ (-240), -7½ (+225).

Γενικά στηρίγματα: Το πρώτο σκορ θα είναι ένα touchdown (ναι -190/όχι +170). μεγαλύτερο προβάδισμα 14½ πόντοι (κάτω από -130); μακρύτερο TD 40½ γιάρδες. Θα υπάρξει γκολ στο πρώτο τέταρτο (ναι άρτιο/όχι -120); θα πάει το παιχνίδι στην παράταση (ναι +1.000/όχι -2.000); θα υπάρχει αμυντική ή ειδική ομάδα TD (ναι +270/όχι -330); θα υπάρξει επιτυχής μετατροπή 2 σημείων (ναι +320/όχι -380); θα πετύχουν και οι δύο ομάδες τέρματα 33 γιάρδων και άνω (ναι ζυγά/όχι -120); Θα υπάρξει αλλαγή διαφοράς στο τέταρτο τρίμηνο (ναι +270/όχι -330); Κάθε ομάδα θα σκοράρει τρεις συνεχόμενες φορές (ναι -190/όχι +170). Θα υπάρξει σκορ στο τελευταίο δίλεπτο του πρώτου ημιχρόνου (ναι -340/όχι +280); το παιχνίδι θα είναι ξανά ισόπαλο μετά το 0-0 (ναι ζυγός/όχι -120).

Giants props: Daniel Jones 22½ συμπληρώσεις, 34½ προσπάθειες, 242½ γιάρδες πάσας, μεγαλύτερη ολοκλήρωση 36½ γιάρδες, 1½ TD πάσες (κάτω από -150), θα ρίξει μια αναχαίτιση (ναι +140/όχι -160), 40½ γιάρδες ορμητικό; Ο Saquon Barkley 100½ rushing+receiving γιάρδες, θα σημειώσει TD (ναι -130/όχι +110). Darius Slayton 50½ γιάρδες υποδοχής; Richie James Jr. 48½ γιάρδες υποδοχής; Graham Gano 7½ πόντους λακτίσματος (κάτω από -130).

Βίκινγκς στηρίγματα: Kirk Cousins ​​24½ συμπληρώσεις (κάτω από -120), 36½ προσπάθειες, 277½ πασάρ υάρδες, μεγαλύτερη ολοκλήρωση 37½ γιάρδες, 1½ TD πάσες (πάνω από -170), θα ρίξει ένα κόψιμο (ναι +120/όχι -140); Ο Dalvin Cook 87½ rushing+receiving γιάρδες, θα σκοράρει TD (ναι/όχι -110). Ο Τζάστιν Τζέφερσον 98½ γιάρδες λήψης, 7½ δεξιώσεις (κάτω από -130), θα σημειώσει TD (ναι/όχι -110). Greg Joseph 7½ πόντους λακτίσματος (κάτω από -120).

1:14 μ.μ.: Τα Δελφίνια δεν φεύγουν ήσυχα. Ο Τζεφ Γουίλσον Τζούνιορ βρίσκει την τελική ζώνη από 1 γιάρδα για να μειώσει το προβάδισμα του Μπιλ σε 34-31 με 10:53 να απομένουν για το τέταρτο δεκάλεπτο. Οι λογαριασμοί είναι -1000 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins +625), spread -6½, σύνολο 72½.

1:04 μ.μ.: ΤΕΛΟΣ Γ' ΤΡΙΜΗΝΟΥ. Λογαριασμοί 34, Δελφίνια 24. Οι Λογαριασμοί είναι -3000 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins +1200), spread -11½, σύνολο 70½.

12:20 μ.μ.: Θα υπάρχει αμυντική ή ειδική ομάδα TD (ναι +260) μετρητά.

12:18 μ.μ.: Ο Τζος Άλεν σηκώνεται από την τυφλή πλευρά και ψαχουλεύει στο πρώτο παιχνίδι του Bills του δεύτερου ημιχρόνου. Ο Zach Sieler σκοράρει και σκοράρει και τα Dolphins προηγούνται εκπληκτικά με 24-20 στις αρχές του τρίτου δεκαλέπτου. Οι λογαριασμοί είναι -400 (Dolphins +300), spread -6½, σύνολο 67½.

12:15 μ.μ.: Το δεύτερο ημίχρονο βρίσκεται σε εξέλιξη και τα Δελφίνια ξεκινούν με την μπάλα.

12:06 μ.μ.: Γραμμή δεύτερου ημιχρόνου: Λογαριασμοί -7½, σύνολο 23½.

12:05 μ.μ.: Ένας μεγάλος αναστεναγμός ανακούφισης από αυτόν τον παίκτη.

12 μ.μ.: ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Bills 20, Dolphins 17. Νικητές πρώτου ημιχρόνου: Dolphins +9½, πάνω από 23. Ο Tyler Bass έκανε ένα σύντομο γκολ από το πεδίο με 4 δευτερόλεπτα να απομένουν για το ημίχρονο για τους παίκτες που στοιχηματίζουν στη γραμμή χρημάτων του Bills. Το σύνολο ξεπέρασε χάρη στους 17 συνδυασμένους πόντους στο τελικό 2:15.

11:52 π.μ.: Θα υπάρξει επιτυχημένη μετατροπή 2 σημείων (ναι +375) μετρητά.

11:50 π.μ.: Οι λογαριασμοί είναι -500 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins +375).

11:49 π.μ.: Ο Mike Gesicki κάνει το άρπαγμα στο πίσω μέρος της τελικής ζώνης και ο Tyreek Hill κάνει τη μετατροπή δύο πόντων για τους Dolphins. Είναι 17-17 με 33 δευτερόλεπτα να απομένουν για το ημίχρονο.

11:46 π.μ.: Λοιπόν λοιπόν λοιπόν. Ο Τζος Άλεν επιλέγεται ξανά και τα Δελφίνια έχουν την μπάλα στην περιοχή του Μπιλς με 53 δευτερόλεπτα να απομένουν για το ημίχρονο. Οι λογαριασμοί είναι -1000 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins +625), spread -11½, σύνολο 49½.

11:42 π.μ.: Ο Τζέισον Σάντερς πέτυχε το τρίτο του γκολ από το πεδίο μετά από μια μακρά επιστροφή του Σέντρικ Γουίλσον. Bills 17, Dolphins 9 με 1:15 για το ημίχρονο. Οι λογαριασμοί είναι -1800 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins +900), spread -14½, σύνολο 49½.

11:27 π.μ.: Ο Jason Sanders συνδέεται από 48 γιάρδες για τους Dolphins και έχει πάνω από 4½ πόντους. Οι Dolphins ακολουθούν τους Bills με 17-6 με 2:15 να απομένουν μέχρι το ημίχρονο. Οι λογαριασμοί είναι -5000 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins +1600), spread -18½, σύνολο 47½.

11:19 π.μ.: Ο Τζος Άλεν ήταν +115 για να ρίξει ένα κόψιμο.

11:18 π.μ.: Πάλη!

11:12 π.μ.: Και οι δύο ομάδες θα κάνουν cashes 33 γιάρδων και άνω (ναι +120).

11:01 π.μ.: Οι Bills έχουν ανατραπεί από την ανασκόπηση βίντεο και συμβιβάζονται με ένα γκολ στον Τάιλερ Μπας από 33 γιάρδες. Οι Bills προηγούνται των Dolphins με 17-0 με 12:46 για το δεύτερο δεκάλεπτο. Οι λογαριασμοί είναι -10000 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins +2500), spread -24½, σύνολο 48½.

10:50 π.μ.: ΤΕΛΟΣ Α' ΤΡΙΜΗΝΟΥ. Λογαριασμοί 14, Δελφίνια 0. Νικητές πρώτου τριμήνου: Λογαριασμοί -3½, πάνω από 7½.

10:28 π.μ.: Ο James Cook παίρνει το handoff και στρίβει στην τελική ζώνη για μια διαδρομή TD 12 γιάρδων. Οι Bills προηγούνται των Dolphins με 14-0 με 5:07 να απομένουν για το πρώτο τέταρτο. Οι λογαριασμοί είναι -6000 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins +2000), spread -23½, σύνολο 51½.

10:24 π.μ.: Η Skylar Thompson κυλάει αριστερά και αναχαιτίζεται. Οι Bills λειτουργούν βαθιά στην επικράτεια των Dolphins.

10:22 π.μ.: Ο Dawson Knox ήταν 9-1 στο Westgate SuperBook για να πετύχει το πρώτο touchdown του παιχνιδιού.

10:20 π.μ.: Ο Dawson Knox πιάνει με το ένα χέρι στην τελική ζώνη και γονατίζει για το σκορ των 6 γιάρδων. Οι Bills προηγούνται των Dolphins με 7-0 στα μέσα του πρώτου δεκαλέπτου. Οι λογαριασμοί είναι -2000 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins (+1000), spread -18½, σύνολο 46½.

10:19 π.μ.: Ο Stefon Diggs έχει ήδη πάνω από 79½ γιάρδες στο σκηνικό του.

10:12 π.μ.: Τίποτα δεν κάνει για τα Dolphins στην πρώτη τους διαδρομή, εκτός από μια πτώση του Jaylen Waddle.

10:08 π.μ.: Οι Bills παρακάμπτουν την προσπάθεια για γκολ των 50 γιάρδων και δεν μπορούν να κάνουν μετατροπή στην τέταρτη πτώση. Οι λογαριασμοί είναι -700 στη ζωντανή γραμμή (Dolphins (+475), spread -12½, σύνολο 41½.

καφενείο Χάρι Πότερ Λας Βέγκας

10:03 π.μ.: Οι Bills παίρνουν την μπάλα πρώτοι.

10:02 π.μ.: Το The Dolphins and Bills βρίσκεται σε εξέλιξη στο Orchard Park, N.Y. Οι Bills έκλεισαν -13½.

9:50 π.μ.: Οι λογαριασμοί επιστρέφουν στο -13½ στο Westgate SuperBook.

9:40 μ.μ.: Μια ενημέρωση από την BetMGM:

Τα περισσότερα στηρίγματα στοιχημάτων Bills-Dolphins

Ο Stefon Diggs θα σκοράρει το 1ο TD (+550)

Ο Τζος Άλεν θα σκοράρει ανά πάσα στιγμή TD (+130)

Mike Gesicki πάνω από 17½ γιάρδες λήψης (-120)

Josh Allen πάνω από 259½ passing γιάρδες (-105)

Josh Allen πάνω από 48½ ορμητικές γιάρδες (-120)

9:35 π.μ.: Το τελευταίο από το Caesars Sportsbook:

9 π.μ.: Ιδού το σημερινό πρόγραμμα:

— Dolphins (+800) στο Bills (-14, 44½, -1400), 10 π.μ.

— Giants (+130) στο Vikings (-3, 48, -150), 1:30 μ.μ.

— Ravens (+375) στο Bengals (-8½, 40, -450), 5:15 μ.μ.

8:45 π.μ.: Εδώ είναι μερικά από τα στηρίγματα που θα παρακολουθήσουμε σήμερα για το παιχνίδι Dolphins-Bills:

Σύνολο ομάδων: Dolphins 14½ (κάτω από -120), Bills 28½ (πάνω από -130).

Εναλλακτικά spread point: Δελφίνια +3½ (+425), +17½ (-170); Λογαριασμοί -3½ (-550), -17½ (+150).

Γενικά στηρίγματα: Το πρώτο σκορ θα είναι ένα touchdown (ναι -175/όχι +155). μεγαλύτερο προβάδισμα 17½ πόντοι (κάτω από -120); μακρύτερο TD 40½ γιάρδες. Θα υπάρξει γκολ στο πρώτο τέταρτο (ναι άρτιο/όχι -120); θα πάει το παιχνίδι στην παράταση (ναι +1.500/όχι -5.000); θα υπάρχει αμυντική ή ειδική ομάδα TD (ναι +260/όχι -310); θα υπάρξει επιτυχής μετατροπή 2 σημείων (ναι +375/όχι -450); θα πετύχουν και οι δύο ομάδες τέρματα 33 γιάρδων και άνω (ναι +120/όχι -140); Θα υπάρξει αλλαγή διαφοράς στο τέταρτο τρίμηνο (ναι +500/όχι -700); Κάθε ομάδα θα σκοράρει τρεις συνεχόμενες φορές (ναι -250/όχι +210). Θα υπάρξει σκορ στο τελευταίο δίλεπτο του πρώτου ημιχρόνου (ναι -310/όχι +260); το παιχνίδι θα είναι ξανά ισόπαλο μετά το 0-0 (ναι +180/όχι -210).

Δελφίνια στηρίγματα: Skylar Thompson 184½ γιάρδες πάσας, μεγαλύτερη ολοκλήρωση 31½ γιάρδες, ½ πάσες TD (πάνω από -185), θα ρίξει μια αναχαίτιση (ναι -190/όχι +170). Τζεφ Γουίλσον Τζούνιορ 71½ γιάρδες ορμώντας+παραλαβή. Το Tyreek Hill 62½ γιάρδες υποδοχής, 4½ δεξιώσεις (πάνω από -150), θα σκοράρει TD (ναι +230/όχι -270). Ο Jaylen Waddle 45½ γιάρδες λήψης, 3½ δεξιώσεις (πάνω από -135), θα σημειώσει TD (ναι +320/όχι -380); Jason Sanders 4½ πόντους λακτίσματος (πάνω από -140).

Υποστηρικτικά λογαριασμών: Josh Allen 22½ συμπληρώσεις, 34½ προσπάθειες, 262½ γιάρδες πάσας, μεγαλύτερη ολοκλήρωση 37½ γιάρδες, 1½ πάσες TD (πάνω από -180), θα ρίξει μια αναχαίτιση (ναι +115/όχι -135), 46½ γιάρδα ορμήσης; Ο Stefon Diggs 79½ γιάρδες λήψης, 6½ δεξιώσεις (κάτω από -130), θα σημειώσει TD (ναι/όχι -110). Gabriel Davis 49½ γιάρδες υποδοχής; Tyler Bass 7½ πόντους λακτίσματος (πάνω από -130).

Επικοινωνήστε με τον David Schoen στο dschoen@reviewjournal.com ή 702-387-5203. Ακολουθηστε @DavidSchoenLVRJ στο Twitter.