Οι Jekyll και Hyde Raiders πέφτουν στο 0-3 μετά την ήττα από τους Titans

Το Tennessee Titans που τρέχει πίσω, ο Derrick Henry (22) εισβάλλει στο ανοιχτό γήπεδο και προσπερνά την ασφάλεια των Raiders... Το Tennessee Titans που τρέχει πίσω, ο Derrick Henry (22) μπαίνει στο ανοιχτό γήπεδο και προσπερνά τους Raiders Safety Duron Harmon (30) στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. ( Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο στρατηγός των Raiders, Derek Carr (4) χτυπιέται από το αμυντικό τάκλιν του Tennessee Titans, Jeffery Simmons (98) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/ Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο δέκτης Raiders wide Davante Adams (17) κάνει ένα touchdown πάνω από τον Kevin Byard (31) στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο στρατηγός των Tennessee Titans, Ryan Tannehill (17) γιορτάζει ένα touchdown με τον πλατύ δέκτη των Tennessee Titans, Robert Woods (2) και τον Tennessee Titans, Nick Westbrook-Ikhine (15) στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Raiders την Κυριακή, Σεπτέμβρη. 25, 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Το αμυντικό τέλος Raiders, Maxx Crosby (98) γιορτάζει ένα τάκλιν για την ήττα του Tennessee Titans running back Derrick Henry (22) κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Ο Hollwood Raider σηκώνει τα χέρια του απογοητευμένος κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Raiders running back Josh Jacobs (28) σκληρά μπράτσα του Tennessee Titans cornerback Roger McCreary (21) στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Tennessee Titans security Ο Kevin Byard (31) βγαίνει στο γήπεδο πριν από την έναρξη ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Raiders το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο Linebacker των Raiders, Divine Deablo (5) προσπαθεί να αντιμετωπίσει τον Geoff Swaim (87) με το Tennessee Titans κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Ο Ντάρεν Γουόλερ από τους επιδρομείς υπογράφει αυτόγραφα πριν από την έναρξη ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Τιτάνων του Τενεσί το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο στάδιο Nissan, στο Νάσβιλ, Τεν. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο στρατηγός των Raiders, Derek Carr (4) απολύθηκε από το αμυντικό άκρο των Tennessee Titans Denico Autry (96) και τον linebacker Tennessee Titans Rashad Weaver (99) στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium. στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Οι οπαδοί των Titans κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Raiders την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο αμυντικός γραμμής των Raiders, Jayon Brown (50) καταρρίπτει ένα πέρασμα από τον στρατηγό των Tennessee Titans, Ryan Tannehill (17) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager /Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο προπονητής των Raiders, Τζος ΜακΝτάνιελς, περπατά στο πλάι στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο στάδιο Nissan, στο Νάσβιλ του Τεν. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @ benjaminhphoto  Ο πλατύς δέκτης Tennessee Titans, Robert Woods (2) γιορτάζει ένα μεγάλο παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Raiders την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review -Journal) @benjaminhphoto  Οπαδοί των Raiders κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Tight end Tennessee Titans, ο Geoff Swaim (87) σκοράρει ένα touchdown πέρα ​​από το αμυντικό άκρο των Raiders, Maxx Crosby (98) στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Οι μαζορέτες των Titans παίζουν στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Raiders το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο Φόστερ Μορό (87) από τους Raiders προσπέρασε τον Ζακ Κάνινγκχαμ (41) στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο στάδιο Nissan, στο Νάσβιλ του Τεν. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Το αμυντικό τέλος του Raiders, Maxx Crosby (98) αντιμετωπίζει τάκλιν του Tennessee Titans, Ryan Tannehill (17) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Το Tennessee Titans running back, Derrick Henry (22) πηδά μέσα από μια τρύπα, πέρα ​​από την ασφάλεια των Raiders Duron Harmon (30) και τον linebacker Raiders Jayon Brown (50) στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium , στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Οπαδοί των Raiders έξω από το Nissan Stadium στο Nashville, Tenn. πριν από την έναρξη ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ασφάλεια Tennessee Titans Kevin Byard (31) επιστρέφει μια αναχαίτιση πέρα ​​από τους Raiders που τρέχουν πίσω από τον Josh Jacobs (28) και τους Raiders tight end Foster Moreau (87) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium , στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Το αμυντικό τέλος Raiders Maxx Crosby γιορτάζει ένα μεγάλο παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Απογοητευμένοι οπαδοί των Raiders κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο στρατηγός των Raiders Derek Carr (4) πέρασε από το πλάι τον linebacker των Tennessee Titans, Dylan Cole (53) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Οπαδοί των Raiders κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο δέκτης Raiders Wide Mack Hollins (10) γιορτάζει ένα πιάσιμο touchdown με τους Raiders να τρέχουν πίσω τον Brandon Bolden (34) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Οι οπαδοί των Titans κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Raiders την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο φρουρός των Raiders, Alex Bars (64) παρηγορεί τον επιθετικό lineman των Raiders, Jermaine Eluemunor (72) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager /Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Θαυμαστές των Titans and Raiders κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ασφάλεια Tennessee Titans Kevin Byard (31) διαλύει μια προσπάθεια μετατροπής δύο πόντων με στόχο τον Darren Waller (83) των Raiders στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο προπονητής των Tennessee Titans Mike Vrabel στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Raiders την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο ευρυγώνιος δέκτης Raiders, Mack Hollins (10) κάνει μια καλή κάλυψη και φαίνεται να κλονίζει την κάλυψη από την ασφάλεια των Tennessee Titans Amani Hooker (37) και την ασφάλεια Kevin Byard (31) κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου, 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Οι μαζορέτες των Titans παίζουν στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Raiders το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Οι Raiders που τρέχουν πίσω Ο Josh Jacobs (28) ψάχνει χώρο για να τρέξει κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL εναντίον των Tennessee Titans στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review- Περιοδικό) @HeidiFang  Οι οπαδοί των Raiders παρακολουθούν την ομάδα να παίζει το δεύτερο μισό ενός αγώνα NFL εναντίον των Tennessee Titans στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Ο στρατηγός των Raiders, Derek Carr (4) πέφτει κάτω από την πίεση του αμυντικού άκρου των Tennessee Titans Denico Autry (96) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο προπονητής των Raiders, Josh McDaniels, κρατά ψηλά τα δύο δάχτυλά του καθώς περπατά στο γήπεδο κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL εναντίον των Tennessee Titans στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Το αμυντικό τέλος του Raiders, Maxx Crosby (98) αντιμετωπίζει τάκλιν του Tennessee Titans, Ryan Tannehill (17) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Οπαδοί των Raiders έξω από το Nissan Stadium στο Nashville, Tenn. πριν από την έναρξη ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Το αμυντικό τέλος Raiders Maxx Crosby (98) σταματάει τους Tennessee Titans να τρέχουν πίσω από τον Derrick Henry (22) κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review -Journal) @HeidiFang  Ο στρατηγός των Tennessee Titans, Ryan Tannehill (17) βγαίνει στο γήπεδο πριν από την έναρξη ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Raiders το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο Ντάρεν Γουόλερ (83) των Raiders πηδά πάνω από τον κόρνερ μπακ των Τενεσί Τιτάνς, Τέρανς Μίτσελ (39), αφού κατάφερε να πιάσει κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Νάσβιλ, Τεν. (Heidi Fang /Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Το αμυντικό άκρο των Raiders, Maxx Crosby (98) και ο στρατηγός των Raiders, Derek Carr (4) ετοιμάζονται να οδηγήσουν την ομάδα τους στο γήπεδο πριν από την έναρξη ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Οπαδοί των Raiders κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο Davante Adams (17) του Raiders έχει τάκλιν από τον linebacker των Tennessee Titans Zach Cunningham (41) στο πρώτο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL το Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/ Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο στρατηγός των Raiders Derek Carr (4) πέθανε υπό πίεση στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Raiders security Ο Duron Harmon (30) γιορτάζει την αναχαίτισή του με ασφάλεια τον Roderic Teamer (33) και τον κόρνερ Nate Hobbs (39) κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. ( Heidi Fang/Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Ο πλατύς δέκτης Raiders, Mack Hollins (10) συγκρούεται με τον πυλώνα της τελικής ζώνης με τον γωνιακό μπακ του Tennessee Titans, Kristian Fulton (26) να αμύνεται στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Οι Raiders running back Josh Jacobs (28) αντιμετωπίζονται από το αμυντικό άκρο των Tennessee Titans DeMarcus Walker (95) και τον linebacker David Long Jr. (51) κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Οι Raiders που τρέχουν πίσω, ο Josh Jacobs (28) διαπερνά μια τρύπα μπροστά από τον linebacker των Tennessee Titans, Rashad Weaver (99) και τον Tennessee Titans cornerback Kristian Fulton (26) στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στη Nissan Στάδιο, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο στρατηγός των Tennessee Titans, Ryan Tannehill (17) καλεί ένα ακουστό με τον linebacker των Raiders, Divine Deablo (5) να αμύνεται στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager /Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Το αμυντικό τέλος Raiders Maxx Crosby (98) σηματοδοτεί μετά την τιμωρία των Tennessee Titans κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Raider Javi, στη μέση, κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL εναντίον των Tennessee Titans την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο δέκτης Raiders Wide Mack Hollins (10) γιορτάζει μια σύλληψη έναντι της ασφάλειας των Tennessee Titans Kevin Byard (31) κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review-Journal) @HeidiFang  Ο Keelan Cole (84) του Raiders ευρείας λήψης καταδύεται για να προσπαθήσει να πιάσει με τον Κρίστιαν Φούλτον (26) να αμύνεται στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nissan Stadium, στο Νάσβιλ, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto  Ο στρατηγός των Raiders, Derek Carr (4) στέκεται στο πλάι με περισυλλογή κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου ενός αγώνα NFL εναντίον των Tennessee Titans στο Nissan Stadium την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στο Nashville, Tenn. (Heidi Fang/Las Vegas Review- Περιοδικό) @HeidiFang  Ασφάλεια Tennessee Titans Amani Hooker (37) πανηγυρίζει μπροστά στους Raiders, Darren Waller (83) αφού οι Titans διέλυσαν μια προσπάθεια μετατροπής δύο πόντων στο δεύτερο ημίχρονο κατά τη διάρκεια ενός αγώνα ποδοσφαίρου NFL την Κυριακή, 25 Σεπτεμβρίου 2022, στη Nissan Στάδιο, στο Nashville, Tenn. (Benjamin Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

NASHVILLE, Tenn. — Για τρεις συνεχόμενες εβδομάδες, ο προπονητής Josh McDaniels, ο στρατηγός Derek Carr και οποιοσδήποτε άλλος σχετίζεται με τους Raiders στέκονται στα βάθρα και στα ντουλάπια προσπαθώντας να εξηγήσουν τη δυστυχία της απώλειας αγώνων ποδοσφαίρου που μπορούν να κερδίσουν.

Αυτό συνέβη ξανά την Κυριακή, αφού οι Raiders έδωσαν άλλη μια απόδοση Τζέκιλ και Χάιντ σε μια ήττα με 24-22 από τους Τιτάνες στο στάδιο Nissan, όπου οι Raiders έπεσαν πίσω όταν η ρίψη δύο πόντων του Καρ προς τον Ντάρεν Γουόλερ έπεσε ημιτελής.

Και κάπως έτσι, οι Raiders έπεσαν στο 0-3, θέτοντας σε κίνδυνο μια σεζόν που ξεκίνησε με τόσες προσδοκίες.

Οι Τιτάνες (1-2) αξίζουν τα εύσημα, αλλά, όπως συνέβη στις δύο πρώτες ήττες των Raiders, ήταν κυρίως αυτοτραυματισμοί και η αδυναμία να συνδυάσουν τέσσερα σταθερά τέταρτα που τους κόστισαν.

πώς να αποκτήσετε φθηνά ξενοδοχεία στο Λας Βέγκας

«Πρέπει να μάθουμε πώς να ξεκινάμε καλά, να παίζουμε καλά στη μέση και να τελειώνουμε καλά», είπε ο McDaniels. «Αυτή τη στιγμή, δεν έχουμε βρει ακόμα αυτή τη φόρμουλα».

Έξι ταξίδια στην κόκκινη ζώνη οδήγησαν σε μόλις δύο touchdowns. Άλλα δύο πολλά υποσχόμενα ντράιβ απέτυχαν λόγω μιας σειράς λαθών που περιελάμβαναν πέναλτι και δύο χαμένες πάσες από τον Γουόλερ, ένα που οδήγησε σε αναχαίτιση της τελικής ζώνης από τον Κέβιν Μπάιαρντ όταν η μπάλα πέρασε από τα χέρια του σφιχτού άκρου.

Τα λάθη αρνήθηκαν στους Raiders την ευκαιρία να ξεπεράσουν το έλλειμμα 24-10 στο ημίχρονο και σπατάλησαν το shutout της άμυνας στο δεύτερο ημίχρονο.

Σεπτέμβριος 3 ζώδιο

Επίσης, χάθηκαν στην ήττα τα οκτώ πιάτα και τα 158 γιάρδες από τον Μακ Χόλλινς, τα 303 γιάρδες του Καρ και δύο αγγίγματα, και μια πολλά υποσχόμενη μέρα από μια ανακατασκευασμένη επιθετική γραμμή που περιείχε νέους εκκινητές στον Άλεξ Μπαρς στο αριστερό γκαρντ, τον Τζερμέιν Ελουμούνορ στο δεξιός γκαρντ και πρωτάρης Thayer Munford στο δεξί τάκλιν.

Οι Raiders έχουν ξεπεράσει και τους τρεις αντιπάλους τους σε ένα ημίχρονο κάθε παιχνιδιού. Στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα των Cardinals και στα δεύτερα μισά των αγώνων Chargers και Titans, έχουν επικρατήσει των τριών με 48-7.

Αλλά η αναποτελεσματικότητά τους στα άλλα τρίμηνα τους έχει θάψει στην τελευταία θέση στο AFC West, ένα από τα καλύτερα τμήματα του NFL, και τους ανάγκασε να ρίξουν μια προσεκτική ματιά στον εαυτό τους λιγότερο από ένα μήνα μετά τη σεζόν.

«Θα πρέπει να μάθουμε πώς να παίζουμε ολόκληρα 60 λεπτά και να κερδίσουμε το δικαίωμα να κερδίζουμε», είπε ο McDaniels. «Είναι κάπως εκεί που βρισκόμαστε αυτή τη στιγμή».

Μέχρι τώρα, η απογοήτευσή τους συνδυάζεται μόνο με τον θυμό τους για τον πλεονασμό όλων αυτών.

Μια ποδοσφαιρική εκδοχή του Groundhog Day έχει κατακλύσει τους Raiders, όπου η έλλειψη εστίασης, η προσοχή στη λεπτομέρεια και η αναποτελεσματικότητα συνεχίζουν να τους κοστίζουν στις πιο ακατάλληλες στιγμές.

τι σημαίνει 714

Και όπως ανέφερε ο Carr σε μια άλλη σύνοψη μετά το παιχνίδι, τα λάθη που προκαλούνται από τον εαυτό τους προέρχονται από στιγμές που εκτυλίσσονται πολύ πριν καν οι Raiders πάρουν τον αγωνιστικό χώρο.

«Αν δεν το κάνεις σωστά στην προπόνηση, δεν μπορείς να περιμένεις ότι θα πάει σωστά στους αγώνες», είπε.

Ο Καρ δεν μπήκε σε λεπτομέρειες, αλλά είπε ότι «η εκτέλεση δεν ήταν στα καλύτερά της κάποιες μέρες» κατά τη διάρκεια της εβδομάδας προπόνησης. Όταν του ζητήθηκε να δώσει περισσότερες λεπτομέρειες, άφησε να εννοηθεί ότι δεν είναι όλοι τόσο συγκεντρωμένοι όσο θα έπρεπε.

«Οι συναντήσεις, οι πρακτικές, οι περιηγήσεις, όλα έχουν σημασία», είπε ο Καρ. «Αν ασχολείσαι με όλα αυτά τα πράγματα, συνήθως βγαίνεις έξω και κάνεις τις αποστολές σου. … Όταν πάμε στις συναντήσεις, πάρτε αυτό που λένε και πηγαίνετε να το κάνετε στο γήπεδο. Τότε θα αρχίσει να συμβαίνει όλο και περισσότερο στα παιχνίδια».

Μέχρι τότε, οι Raiders θα κάνουν την ίδια βόλτα με τρενάκι στο οποίο έχουν επιβιβαστεί για τρεις συνεχόμενες εβδομάδες.

«Πρέπει να είμαστε καλύτεροι και αν δεν είμαστε, θα νιώθουμε χάλια μετά από κάθε παιχνίδι», είπε ο Καρ.

Επικοινωνήστε με τον Vincent Bonsignore στο vbonsignore@reviewjournal.com. Ακολουθηστε @VinnyBonsignore στο Twitter.